EKSA E900 – słuchawki przewodowe do PS4 / Xbox One S/X/ Nintendo Switch/ PC

Recenzja słuchawek gamingowych

Zestaw stereo E900 to przewodowy zestaw słuchawkowy ze stałym przewodem  audio 3,5 mm długości 2 metrów, który działa świetnie z kontrolerami PC, Xbox One i PS4, Nintendo Switch z gniazdem 3,5 mm, a także innymi urządzeniami mobilnymi.  W pudełku nie znajdziemy instrukcji w języku polskim. Co nie stanowi problemu, gdyż E900 nie są naszpikowane gadżetami typu oświetlenie RGB czy innymi przyciskami.  Posiadają natomiast na przewodzie suwak włącz/wyłącz mikrofon oraz pokrętło głośności. Do kompletu dołączono kabel rozdzielacza PC do oddzielnych gniazd audio i mikrofonu.

Specyfikacja

Czułość słuchawek 115dB-121dB

Impedancja słuchawek 30 Ohm

Średnica głośnika słuchawek 50 mm

Typ mikrofonu; odłączany mikrofon z redukcją szumów

Mikrofon dookólny 6027 mm

Pasmo przenoszenia 20-2000 Hz

Czułość -42 ± 3dBImpedancja obciążenia 2,2 kΩ

Wykonanie

Konstrukcja słuchawek jest zbudowana z czarnego matowego plastiku z czerwonymi akcentami. Pałąk jak i wewnętrzna strona muszli są wyłożone tworzywem sztucznym imitującym skórę, które nie oddycha więc raz na jakiś czas słuchawki trzeba ściągnąć i przewietrzyć uszy. Pomijając brak cyrkulacji powietrza są to naprawdę wygodne słuchawki. Przewód słuchawek ma długość 2 m, jest zakończony gniazdem 3,5mm. Gruby, wyściełany pałąk słuchawek E900 stereo zapewnia wygodę przez długi czas. Zestaw  E900 ma wytrzymałe oraz jednocześnie lekkie metalowe i stylowe ramiona.

Zalety
Dobrze wyściełany pałąk na głowę
Długotrwały komfort noszenia
Trwała metalowa rama
Jakość wykonania
Dobry bas stereo
Jakość dźwięku
Odłączany hałas
Anulowanie mikrofonu
Kompatybilność z wieloma platformami


Mikrofon
Mikrofon z redukcją szumów z funkcją Clear chat. Przewodowy zestaw słuchawkowy stereo E900 wykorzystuje ten sam odłączany mikrofon co E900 PRO, który wyraźnie zbiera głos, jednocześnie izolując hałas otoczenia.
Jakość dźwięku
Muszę zaznaczyć, że są to słuchawki do słuchania muzyki i i zastosowań gamingowych. W grach sprawują się bardzo dobrze, odpowiednie dźwięki były słyszalne jak np. kroki w Rainbow Six Siege. 
Jakość mikrofonu jest zadowalająca, mój głos w trakcie grania był wyraźny i dobrze podbity. 
Podsumowanie Słuchawki E900 EKSA dają skrajny bass Stereo Audio ,to również przewodowy zestaw słuchawkowy do gier zapewnia wciągający dźwięk stereo, zwłaszcza dźwięk basowy z neodymowymi przetwornikami 50 mm. 
Nie potrzebujesz żadnego oprogramowania, możesz po prostu cieszyć się dźwiękiem stereo z połączeniem 3,5 mm. Według mnie to słuchawki uniwersalne, dobrze wypadają podczas słuchania muzyki jak i w sieciowych strzelankach. 
Produkt mniej znany w Polsce i jeśli chcemy posiadać budżetowe/dobrze grające słuchawki należy je zamówić na AliExpress, ich cena to około 19 dolarów.  

 1,591 total views,  2 views today

OCENA EKSA E900
Ocena ogólna
4.4
  • Jakośc dźwięku
  • Jakośc wykonania
  • Przenaczenie
  • Specyfikacja
  • Design
Translate »